طلای ۱۸ عیار (گرم): 1,073,500 تومان - ۰۲:۱۵ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

درباره ی ما

خانه طلا حسین پور

حسین پور

خانه طلا حسین پور مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی طلا و جواهر است. طلا و جواهرات حسین پور برندی آشنا برای علاقمندان به طلا و جواهرات است. این فروشگاه با سابقه بیش از سه دهه هم اکنون از طریق سامانه اینترنتی خانه طلا حسین پور در خدمت کاربران قرار دارد. این برند در سال ۱۳۸۰ در شهر بهشهر  راه اندازی شد. هدف اول خانه طلا حسین پور ارائه محصولاتی مطابق با نیاز مشتریان بوده است. به طوری که در طی بیش از دو دهه فعالیت این مجموعه توانسته است با تعهد به ارائه محصولات با کیفیت و متناسب با مد روز، نظر مشتریان را جلب کند..

شروع به کار خانه طلا حسین پور در تاریخ ۱۳۹۰/۰۲/۱۰  ،توسط حسین پور به عنوان سرمایه گذار و مدیر خانه طلا حسین پور می باشد. تمامی زیورآلات و جواهراتی که توسط خانه طلا حسین پور به مخاطبین و دوستداران این گالری عرضه می شود، که همین امر باعث پیشرفت و متمایز گشتن خانه طلا حسین پور از دیگر رقبا، توسط مخاطبین این برند شده است.

محصولات خانه طلا حسین پور تماماً از جنس طلای ۱۸ عیار می باشند و عموماً  در طراحی و ساخت آنها از سنگهای نیمه قیمتی مانند : عقیق، فیروزه، جید، لاجورد و … و نیز متعلقات دیگری مانند چرم و بافت، برای هرچه زیباتر شدن و تطابق با سلیقه مشتریان استفاده می شود. همچنین در کالکشن جواهرات این گالری از سنگهای قیمتی مانند: برلیان، یاقوت و زمرد استفاده شده است.
خانه طلا حسین پور در طی همه سالهای فعالیت خود، رضایت و سلیقه مشتریان را هدف اصلی خود قرار است و برای ارتقای کیفیت خدمات به مشتریان به صورت هدفمند و پرقدرت در حال کار است چرا که خانه طلا حسین پور بر این باور است که مشتریان لایق بهترین ها هستند.